h1

Hostessy

Hostessy Opium

Formularz wyceny usługi

Dlaczego my

Zastanawiasz się dlaczego powinieneś wybrać właśnie naszą agencję? Sprawdź czym wyróżniamy się spośród innych agencji!

Przewaga dzięki znajomości branży

Firma została zbudowana przez zespół specjalistów z branży eventowej oraz Pr-owej. Naszym doświadczeniem jest nieustanna obecność w branży. Specjalizujemy się w projektowaniu, organizowaniu i realizacji działań z zakresu EventMarketingu, szeroko pojętej promocji, wsparciu sprzedaży oraz w pełnozakresowym koordynowaniu akcji promocyjnych.

Satysfakcja

Nie składamy obietnic bez pokrycia, zawsze wywiązujemy się z powierzonych nam zadań. Nie zawiedziemy naszego Klienta.

Nasza filozofia

Naszym priorytetem jest dbałość o korzyści Klientów i ich cenny czas, realizację powierzonych zadań, indywidualne podejście do każdego zlecenia, i całkowite oddanie się pracy.

Indywidualne podejście

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, przygotowujemy kosztorys w pełni dostosowany do możliwości finansowych i potrzeb Klienta.

Nasze ceny

Bardzo atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Rabaty – przy dłuższej współpracy. Wyceny dokonujemy zawsze bezpłatnie i niezobowiązująco.

Zawsze na czas

Współpracując z naszą firmą zyskujecie Państwo gwarancję terminowości w zakresie zleconych nam usług.

Innowacje

Nieustannie rozwijamy naszą ofertę. Pozostajemy otwarci na sugestie i uwagi naszych Klientów, abyśmy mogli spełnić ich wszelkie oczekiwania.

Dlaczego hostessy?

Piękne kobiety, młodość i energia wyzwalają pozytywne emocje – również u potencjalnych Klientów. O tym, że pozytywne emocje sprzyjają zakupom wiadomo od dawna. Dlatego tak często i ze skutkiem hostessy są zatrudniane w celach reklamowych, zarówno przez wielkie korporacje jak i mikro przedsiębiorstwa. Pierwszym zadaniem dobrej reklamy jest zwrócić uwagę, drugim – zainteresować oferowanym produktem, trzecim – wzbudzić żądzę zakupu, czwartym – doprowadzić do akcji zakupu. Te wszystkie zadania hostessy wykonują lepiej niż wszelkie statyczne formy reklamy. Bezpośredni kontakt z Klientem, wrodzone predyspozycje do wchodzenia w interakcje i osobisty wdzięk decydują o wielkiej przewadze jaką posiadają hostessy nad plakatami, ulotkami, folderami. W wielu przypadkach są również tam, gdzie są najbardziej potrzebne, a więc w miejscu sprzedaży produktu.  Sprawdź jak wyglądają modelki i hostessy za oceanem na newyorkmodels.com